Reference

Mými studenty jsou žáci základních a středních škol, studenti vysokých škol, zaměstnanci firem ČSOB, Siemens, Elit, C&A a dalších společností. Na požádání ráda zašlu seznam referencí s kontaktními údaji na své studenty, abyste si sami ověřili, jak jsou s mými kurzy spokojeni.

 

Hodnocení výuky studenty:

Privátní výuka NJ pod vedením Jany Novotné byla plně profesionální a pro mne maximálně efektivní. Jako student dálkového studia jsem po šesti měsících naší spolupráce dokázal uspět s vyznamenáním u nové podoby Státní maturity, kde v případě NJ neuspěl každý čtvrtý student. Mohu vyzdvihnout schopnost přesně a srozumitelně vysvětlit jakoukoli problematiku. Celá výuka byla velice dobře rozvržena a v případě další nové látky, byla ta dříve probíraná vhodným a mnohdy nenápadným způsobem připomínána tak, aby si student sám uvědomoval chybu, které se dopustil, a tím si své znalosti správně zafixoval. Rovněž oceňuji i náročnější přístup vyučujícího ke studentovi. Stejnou osobní zkušenost doporučuji každému, kdo má zájem posunout své jazykové znalosti.

Michal – příprava k maturitě z němčiny

Paní Jana Novotná je velmi spolehlivá, přizpůsobila se mým potřebám a úrovni mých znalostí němčiny. Je pečlivá a důsledná, znalosti hodnotí objektivně a snaží se studenta naučit co nejvíce. Zároveň působí příjemně a optimisticky. Jsem jí vděčná za to, že jsem závěrečné zkoušky z němčiny na VOŠ složila úspěšně, přestože jsme měli přísného a náročného učitele.

Jitka – příprava k závěrečné zkoušce na VOŠ, obor pedagogika

Velmi Vám děkuji, paní Novotná, jak ochotně a flexibilně jste zareagovala na mou prosbu o pomoc s přípravou na zkoušku úrovně C1 v Goethe Institutu. V částech zkoušky, které jsme společně nejvíce trénovali jsem získal nejvíce bodů. Jsem přesvědčen, že jak Vaše praktické tipy ke zkoušce, opravené úkoly, ale i cit pro motivaci mi značně pomohly k úspěšnému zvládnutí zkoušky.

Petr – příprava na Goethe-Zertifikat C1

S výukou jsem byla velmi spokojená. Když jsem narazila na jakýkoliv gramatický problém, paní Jana mi daný jev vždy srozumitelně vysvětlila a poskytla materiály k procvičení. V rámci přípravy na Goethe-Zertifikat B2 jsem získala cenné rady a tipy. Můžu proto doučování u paní Jany vřele doporučit.

Irena – příprava na Goethe-Zertifikat B2

Paní Novotná mě připravovala na certifikát úrovně B2. Je to skvělá lektorka, milá, příjemná, velmi ochotná. Hodiny s ní rychle ubíhaly a nevznikaly žádné prostoje, je vždy připravená. Naše hodiny probíhaly především formou konverzace, občas nějaké dovysvětlení gramatiky. Doma jsem si pak psala slohové práce, které mi paní Novotná opravovala ve svém volnu. Každému se přizpůsobí podle jeho potřeb, ráda pomůže i mimo výuku. Byla jsem s ní moc spokojená, vřele doporučuji. Mimochodem zkoušku jsem úspěšně složila :-).

Martina – příprava na Goethe-Zertifikat B2

U Vás je vidět, že jste těmi certifikáty také prošla a že jste pravděpodobně v kontaktu s Goethe Institutem, protože jste měla k dispozici testy, předešlá témata prezentací a dialogů, konverzovala jste s námi v němčině (což je podle mě strašně důležité), řekla jste nám, na co si dát pozor a našla jste si čas na opravu našich prací. Až se budu připravovat na další certifikát a pokud stále ještě budete poskytovat lekce němčiny a měla byste na mě čas, tak bych si mohla být jistá, že s trochou snahy z mé strany bych udělala i tu B2 úroveň. Opravdu moc jste mi pomohla!

Nikola – příprava na Goethe-Zertifikat B1

Na výběru lektora na výuku NJ jsem, jsem si dal opravdu záležet a vyplatilo se mi to. Jako první mě zaujal styl jakým byl psaný inzerát a 100% úspěšnost studentů, které k vám docházeli na výuku, aby posléze mohli úspěšně absolvovat jazykovou zkoušku, dle úrovně, na kterou se připravovali. S výukou jsem velmi spokojen a splnila přesně moje očekávání. Paní učitelka je vysoce profesionální, milá, ochotná a vždy k dané probírané látce používá spoustu svých vlastních materiálů. Je to poprvé co se učím NJ, co mě učení opravdu baví a kdo by to byl býval nikdy řekl, ale na výuku se vždy těším.

Honza – kurz obecné němčiny B1, příprava na pohovor v němčině

Konverzační hodiny s Janou pro mě byly jednoznačným přínosem. Během několika soukromých hodin jsem si velmi rychle oprášila dávno zapomenutou slovní zásobu a gramatické jevy a taky jsem se dozvěděla hodně nového a zajímavého. Nikdy bych nevěřila, že němčina může být příjemná a zábavná a člověk se na ni může i těšit. Čas při hodinách utíkal jako voda. Jani díky moc!

Alena – kurz obecné a obchodní konverzace B1

Jako studentka VŠE jsem potřebovala nejen připravit ke zkoušce z ekonomické němčiny, ale také doučit složitější gramatiku. S hodinami jsem velmi spokojená, líbí se mi výuka dle individuálních požadavků, odbornost, systematičnost, ale také milý přístup. Osobně pociťuji, že mi hodiny něco přinášejí.

Anna – příprava ke zkouškám z ekonomické němčiny na VŠ

Vyskytla se mi pracovni nabidka s pozadavkem na znalost nemciny a potreboval jsem si v kratkem case cca 1 mesic osvezit stredoskolskou gramatiku a rozmluvit se. Pani Novotna rychle rozpoznala, na jake urovni jsem byl a kde co v kratkem case vylepsit. S vysledkem jsem byl spokojen. Osvezil jsem si gramatiku i se leccemu novemu priucil a ziskal vetsi jistotu v muveni, coz jsem zuzitkoval i v zamestnani.

Marek – příprava na práci v německé společnosti

Já jsem byla s výukou moc spokojená a ráda jsem Vás poznala, i přesto, že jsme se vídaly krátkou dobu. Doučování se týkalo přípravy na práci u německé společnosti a během krátké doby jsem se naučila základy obchodní němčiny a firemní komunikace v němčině.

Eva – příprava na práci v německé společnosti

S výukou jsem byla velmi spokojená. Za necelý rok jste mě připravila na VŠ zkoušku z NJ (který jsem nikdy předtím nestudovala) a to úspěšně. Milý, vstřícný, individuální přístup, přijatelná cena.

Tereza – všeobecný kurz němčiny A1-A2, příprava ke zkoušce na VŠ